O nas

Jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Posiada specjalizację I stopnia z pediatrii oraz II stopnia z medycyny ogólnej i rodzinnej.
Jest inżynierem informatykiem, absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Ukończył również Menedżerskie Studia Podyplomowe "Zarządzania Jednostkami Opieki Zdrowotnej" na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej AGM-MED rozpoczął działalność 1 stycznia 2002 roku. Powstał na bazie byłego Gminnego Ośrodka Zdrowia będącego jednostką organizacyjną Samodzielnego Publicznego ZOZ Ząbkowice Śl. W obecnym miejscu Ośrodek Zdrowia funkcjonuje nieprzerwanie od 1983 roku. Warto podkreślić, że kierownikiem i pierwszym lekarzem, który pracował w tym miejscu była Grażyna Markiewicz - obecna właścicielka NZOZ AGM-MED. Większość personelu medycznego również pracuje nieprzerwanie od początku istnienia ośrodka.
Chcemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, stale modernizujemy pomieszczenia ośrodka oraz unowocześniamy sprzęt medyczny. Dzięki nowoczesnemu systemowi komputerowemu możemy rejestrować pacjentów na dowolny termin i godzinę. Dysponujemy stałym łączem do internetu co umożliwia szybkie sprawdzanie kolejek oczekujących w poradniach specjalistycznych, szpitalach oraz znalezienie numerów kontaktowych do różnych lekarzy czy też jednostek służby zdrowia.

Życzymy naszym pacjentom zdrowia,
a w razie potrzeby zapraszamy do naszego ośrodka !

Mapa dojazdu

Formulsrz kontaktowy

Close Menu